BLOG MUSTELA

04.09.19

Sterylizacja butelek i akcesoriów do karmienia niemowląt

Układ odpornościowy niemowląt nawet do kilku miesięcy po urodzeniu nadal jest niedojrzały i potrzebuje dodatkowej ochrony przed bakteriami. Pozostawione w akcesoriach do karmienia resztki pokarmu to dla nich doskonała pożywka, dlatego warto skrupulatnie podejść do tematu higieny przedmiotów codziennego użytku.

28.08.19

Maluch w żłobku – co warto wiedzieć

Posłanie malucha do żłobka to ważna i zarazem trudna decyzja. Pierwsze dni w nowym miejscu mogą być dużym wyzwaniem, jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, zaangażowaniu i dużym pokładom optymizmu, dacie sobie z tym radę! 

14.08.19

Pierwsza ciąża – czego się spodziewać?

Ciąża to ten wyjątkowy stan, który zapamiętasz do końca życia. Jeśli oprócz radości ogarnia Cię również strach, związany z tym, że nie wiesz czego się spodziewać, jest to zupełnie naturalne. Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej, dlatego to, co przydarzało się Twoim koleżankom, nie musi oznaczać, że spotka także Ciebie. Są jednak etapy ciąży, o których warto wiedzieć więcej.

Co oznacza ciemny pasek na ciążowym brzuszku?

Pojawia się znienacka, często jest zaskoczeniem dla przyszłej mamy i potrafi wywołać u niejednej ciężarnej obawy. Linea negra, czyli ciemna kreska na brzuchu to niemal symbol ciąży, który jeszcze długo po porodzie bywa jej pamiątką.

24.07.19

6 sposobów na zapobieganie bólowi pleców podczas ciąży

Jesteś w ciąży! Cudownie. Dałaś się już porwać myśli o kolorze pokoiku, zaczęłaś przeglądać modele wózków, pomału rozpatrujesz szpital, w którym będziesz rodzić i na każdym kroku myślisz o swoim maleństwie, którego serce coraz silniej bije pod Twoim. Jest mnóstwo spraw, o których w czasie ciąży będziesz jeszcze musiała pomyśleć. Postaraj się, aby wśród nich znalazły się także sposoby zapobiegania bólom pleców.

Pages