Oto nasze najlepsze składniki:

Wybraliśmy najbardziej skuteczne naturalne składniki, aby wspierać dzieci w tworzeniu silnej i zdrowej skóry.

Avocado
Avocado

Awokado

Pozyskiwane z odpowiedzialnych łańcuchów dostaw i gospodarki zamkniętej. Używamy organicznych awokado, z których ekstrahujemy Avokado Perseose®, aktywny składnik, który wzmacnia barierę skórną i chroni kapitał komórkowy niedojrzałej skóry Twojego dziecka. 

Sunflower
Sunflower

Słonecznik

Ekstrahujemy destylat oleju słonecznikowego z nasion francuskich organicznych słoneczników. Ten opatentowany składnik aktywny o właściwościach kojących pomaga odbudować warstwę ochronną skóry.

Beeswax
Beeswax

Wosk pszczeli

Pozyskiwany z pszczelarstwa ekologicznego. Łączymy nasz cenny wosk pszczeli z kremem Cold Cream, aby dogłębnie odżywić skórę dziecka, zachowując jednocześnie jej barierę ochronną.

Schisandra

Schizandra

Nasze jagody schizandra są ręcznie zbierane w chińskiej prowincji Shaanxi. Owoc Schizandra, znany ze swoich właściwości łagodzących skórę i przeciwdziałających zaczerwienieniu, można znaleźć w naszych produktach dla skóry bardzo wrażliwej.

Olive
Olive

Oliwa z oliwek

Znana ze swoich wielu zalet, oliwa z oliwek jest wykorzystywana od czasów starożytnych przez kraje śródziemnomorskie. Nasza ekstrahowana na zimno oliwa z oliwek zachowuje wysoką zawartość kwasów omega 6 i 9, aby odżywiać skórę.

Maracuja

Marakuja (passion fruit)

Marakuja, obecna w naszej produktach dla kobiet w ciąży, poprawia elastyczność skóry i pomaga kobietom zachować jędrność skóry w tym szczególnym okresie.

Nasza karta kosmetyków

TAK!


Wybieramy alternatywę NATURALNĄ

Oferujemy WEGAŃSKIE formuły 

Nasze podejście opiera się na WYKLUCZENIU GMO i ograniczeniu stosowania PESTYCYDÓW

GWARANTUJEMY jakość, bezpieczeństwo i poszanowanie człowieka oraz środowiska

Oferujemy WEGAŃSKIE formuły 

Pozyskujemy nasze aktywne składniki roślinne z poszanowaniem RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ i ludzi

PRODUKUJEMY 96% naszych produktów we Francji, w naszej fabryce w Epernon. 

 

NIE!

 

Z naszych formuł wykluczamy substancje, w przypadku których dowiedziono, że zaburzają one funkcjonowanie układu hormonalnego

Nasze produkty są testowane przez niezależne laboratorium naukowe specjalizujące się w substancjach zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego

Wykluczamy „CZERWONĄ LISTĘ” składników z naszych formuł, z ograniczeniami wykraczającymi poza przepisy europejskie, znanymi już jako jedne z najsurowszych i najbezpieczniejszych na świecie. 

No secret recipe

Przejrzysta receptura

Wszystkie nasze produkty kosmetyczne są wykonane z trzech rodzin składników. Łączą one w sobie skuteczność, tolerancję i przyjemność użytkowania z pełnym bezpieczeństwem przez cały cykl życia produktu.

Nasza receptura?

  • Aktywne składniki ekstrahowane ze świata roślin, dla wydajności produktu
  • Jedna lub więcej substancji pomocniczych, aby stworzyć przyjemną konsystencję i zapewnić właściwą dyfuzję składników aktywnych
  • Inne składniki do uzupełnienia naszych formuł: system konserwacji, aby zachować świeżość produktów, stabilizatory pH czy zapachy dla niektórych produktów, aby zaoferować

Kontrolowany proces na każdym etapie

W celu stworzenia formuł łączących jakość, bezpieczeństwo i skuteczność, parametry te muszą być sprawdzane na każdym etapie opracowywania naszego produktu. W tym celu wykonujemy ponad 450 pomiarów i testów z udziałem niezależnego toksykologa.
 

450 measures and tests

Każdy produkt musi przejść 450 procedur i testów

Wszystkie te procedury i badania obejmują testy stabilności w normalnych i ekstremalnych warunkach, testy bezpieczeństwa produktu (ocena ochrony przeciwdrobnoustrojowej), testy bezpieczeństwa in vitro na modelach zrekonstruowanej skóry oraz badania kliniczne in vivo pod kontrolą dermatologiczną.
Każdy produkt musi przejść wszystkie te testy przed wprowadzeniem go na rynek.

Independent toxicologist

Niezależny toksykolog obecny na wszystkich etapach

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa naszych produktów, powołujemy niezależnego toksykologa (tj. osobę, która nie jest zatrudniona przez nasze laboratoria).


Jego misja?

Interweniuje na wszystkich kluczowych etapach rozwoju produktu:

  • Ocenia i bierze udział w zatwierdzaniu każdego składnika
  • Zatwierdza formułę i sprawdza jej bezpieczeństwo dla dzieci i kobiety w ciąży
  • Sprawdza i poświadcza bezpieczeństwo gotowego produktu przed wprowadzeniem go na rynek

Żaden produkt nie jest wprowadzony na rynek bez uzyskania zatwierdzenia wspomnianego eksperta, na każdym z powyższych etapów.
 

 

 

Monitoring of quality and safety

Monitorowanie jakości i bezpieczeństwa gotowego produktu

Dokładnie monitorujemy cykl życia produktu po jego wprowadzeniu na rynek. W ramach naszego procesu jakości i nadzoru kosmetycznego rozpatrujemy wszystkie skargi i działania niepożądane z najwyższą starannością i uwagą.

Dowiedz się więcej

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych dzieci

NASZA SPECJALISTYCZNA WIEDZA DERMATOLOGICZNA

Nasza unikalna wiedza na temat skóry niemowląt

NASZA HISTORIA

Francuska zaangażowana marka rodzinna, od 1950 roku