NASZA MISJA

Stoimy u boku rodziców

70 lat po stworzeniu marki, ambicja marki Mustela pozostaje taka sama: Stać u boku rodziców i ułatwiać im życie, dzięki produktom do pielęgnacji skóry, naturalnego pochodzenia.

Nasza misja? Towarzyszyć rodzicom w ich codziennych zmaganiach i wspierać rodzicielstwo, oferując szereg produktów kosmetycznych naturalnego pochodzenia. Innymi słowy: Uwolnić rodziców od podrażnień, od negatywnych skutków oddziaływania twardej wody podczas kąpieli, od czerwonych i swędzących plam, które nie pozwalają dziecku spać, od otarć i zadrapań czy od zastanawiania się, jaką ochronę przeciwsłoneczną wybrać, gdy pojawiają się pierwsze promienie letniego słońca.

A pharmacist once met an entrepreneur
NASZA HISTORIA

Gdy farmaceuta spotkał przedsiębiorcę

W 1950 roku wspólnie wymyślili pierwsze mleczko oczyszczające, specjalnie opracowane dla skóry niemowląt. Od tego czasu wiele pokoleń rodziców powierzyło Musteli skórę całej swojej rodziny.

What is a “responsible brand”?
NASZE ZOBOWIĄZANIA

Czym jest „odpowiedzialna marka”?

Nasze proaktywna postawa i ambitne podejście do minimalizacji wpływu naszych produktów na ludzi i planetę mają charakter długofalowy.

NASZA SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Nasza unikalna, specjalistyczna wiedza to połączenie dwóch obszarów: dermatologii neonatalnej i ekstrakcji surowców roślinnych.

Our unique knowledge in babies’ skin

Nasza unikalna wiedza na temat skóry niemowląt

Dzięki ambitnym, uznanym na całym świecie programom badawczym, zgromadziliśmy wyjątkową wiedzę specjalistyczną w zakresie fizjologii skóry małych dzieci i niemowląt.

Plant-based active ingredients and green technologies

Roślinne składniki aktywne i ekologiczne technologie

Wyszukujemy najlepsze składniki ze świata roślin - głównie organiczne - z których ekstrahujemy skuteczne i delikatne kluczowe składniki aktywne, wykorzystując technologie, które szanują ludzi i nasze środowisko.

Co znajduje się w naszych produktach?

  • Badamy naturę w celu znalezienia najbardziej skutecznych i naturalnych składników, które będą stanowiły wsparcie dla stale rozwijającej się skóry dziecka, czyniąc ją silną i zdrową.

  • Zobowiązujemy się wybierać tylko to, co najlepsze: najlepsze dla skóry Twojego dziecka i dla wszystkich kobiet w ciąży, ale także dla naszej planety. Nasza rygorystyczna Karta receptury odzwierciedla to zobowiązanie, do tworzenia delikatnych i skutecznych preparatów do pielęgnacji skóry.

  • Każdy produkt Mustela musi przejść ponad 450 procedur i testów oraz zostać poddany ocenie i zatwierdzeniu przez niezależnego toksykologa, zanim będzie mógł zostać wprowadzony na rynek.

    Nasze zobowiązanie: dostarczanie ekologicznych i skutecznych produktów do pielęgnacji skóry dla niemowląt (od urodzenia) oraz dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Badamy naturę w celu znalezienia najbardziej skutecznych i naturalnych składników, które będą stanowiły wsparcie dla stale rozwijającej się skóry dziecka, czyniąc ją silną i zdrową.

Zobowiązujemy się wybierać tylko to, co najlepsze: najlepsze dla skóry Twojego dziecka i dla wszystkich kobiet w ciąży, ale także dla naszej planety. Nasza rygorystyczna Karta receptury odzwierciedla to zobowiązanie, do tworzenia delikatnych i skutecznych preparatów do pielęgnacji skóry.

Każdy produkt Mustela musi przejść ponad 450 procedur i testów oraz zostać poddany ocenie i zatwierdzeniu przez niezależnego toksykologa, zanim będzie mógł zostać wprowadzony na rynek.

Nasze zobowiązanie: dostarczanie ekologicznych i skutecznych produktów do pielęgnacji skóry dla niemowląt (od urodzenia) oraz dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

We stand by parents – all around the world!
FUNDACJA MUSTELA

Stoimy u boku rodziców – na całym świecie!

Misją założonej w 1982 roku Fundacji Mustela jest poprawa jakości życia dzieci i rodzin na całym świecie. Fundacja jest także zaangażowana we wspólne działania z naukowcami i pracownikami sektora opieki nad dziećmi, poprzez liczne dotacje i granty.