Ochronny żel do mycia STELATRIA®

Tuba 150 ml
Oceń
PODRAŻNIONA SKÓRA
Łagodnie oczyszcza
Łagodzi podrażnienia
Ogranicza zakażenia

WŁAŚCIWOŚCI: 

Ochronny żel do mycia STELATRIA® o formule opracowanej specjalnie dla skóry noworodków, niemowląt i dzieci zalecany jest do higieny podrażnionej skóry (pęknięcia skóry, łuszczące się zmiany skórne, wysypki podobnego typu jak przy ospie, podrażnienia skóry wokół ust i w ich kącikach itp.). Można go również stosować do codziennej higieny intymnej (zarówno u chłopców, jak i dziewczynek), także w przypadku podrażnionej skóry okolic genitaliów.

 

Ochronny żel do mycia STELATRIA® oczyszcza, koi i odkaża skórę dzięki zawartości innowacyjnych składników czynnych naturalnego pochodzenia:

 • Ultra łagodne składniki myjące naturalnego pochodzenia pozwalają delikatnie oczyszczać skórę i błony śluzowe, nie powodując podrażnień i nie wysuszając skóry.
 • Ochronny żel do mycia pozwala ograniczyć ryzyko namnażania się bakterii i oczyścić skórę dzięki zawartości miedzi, cynku i BioEcolii®, zastrzeżonego patentem składnika czynnego naturalnego pochodzenia, który przywraca równowagę ochronnej flory bakteryjnej skóry. 
 • Formuła wzbogacona aloesem koi i wygładza skórę.
 

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ: 

 

84%
MAM
ZADOWOLONYCH
PRZETESTOWANO POD KONTROLĄ DERMATOLOGÓW

 

Test użytkowania przeprowadzony pod kontrolą pediatrów i dermatologów na grupie 116 pacjentów w okresie 3 tygodni (ocena własna):

 • Higiena skóry podrażnionej
  • Produkt łagodnie oczyszcza skórę: 97%
  • Produkt łagodzi uczucie podrażnienia: 74%
  • Produkt nie wysusza skóry: 90%

 

Test użytkowania zrealizowany pod kontrolą pediatrów i dermatologów na grupie 70 pacjentów w okresie 3 tygodni (ocena własna):

 • Higiena intymna
  • Produkt łagodzi uczucie podrażnienia: 80%
  • Produkt łagodzi uczucie świądu: 79%
  • Produkt łagodnie oczyszcza zewnętrzne błony śluzowe okolic intymnych: 96%
 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Stosuj codziennie na podrażnioną skórę twarzy i ciała lub okolic intymnych. Wlej niewielką ilość produktu w zagłębienie uprzednio zmoczonej dłoni. Umyj dziecko, spieniając żel na jego skórze. Spłucz czystą wodą. Delikatnie osusz skórę, szczególnie dokładnie na pupie i w fałdkach (pachy, uda, szyja itp.).

Do użytku zewnętrznego.

Aby zwiększyć skuteczność działania Ochronnego żelu do mycia STELATRIA® na podrażnione strefy skóry (za wyjątkiem błon śluzowych) możesz stosować dodatkowo Krem naprawczy Stelatria, który ułatwi regenerację skóry.

 

Przyjemność stosowania

W kontakcie ze skórą Ochronny żel do mycia STELATRIA® tworzy delikatną, przyjemną piankę. Łatwo się spłukuje i pozostawia skórę ukojoną, gładką oraz daje poczucie komfortu.

 

Produkt oferowany w tubkach o pojemności 150 ml.

 

SKŁADNIKI I NATURALNOŚĆ: 

Główne składniki naturalnego pochodzenia:

 • BioEcolia®: sprzyja utrzymaniu prawidłowej flory ochronnej.
 • Kompleks oligoelementów miedź-cynk-mangan: przyspiesza regenerację skóry.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Wysoka tolerancja i hipoalergiczna formuła*. Produkt przetestowany pod kontrolą dermatologów i pediatrów dla optymalnego bezpieczeństwa.

 

Skład 

Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, 1,2-Hexanediol, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Glutamate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycine, Manganese Gluconate, Zinc Pca, Copper Pca, Sodium Hydroxide, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

 

Recykling

Aby umożliwić recykling pustego opakowania kartonowego, wrzuć je do odpowiedniego pojemnika.

Pustą tubkę wyrzuć do pojemnika z odpadami domowymi.

 

ZOBACZ WIĘCEJ: