Skóra atopowa

Olejek myjący Stelatopia®

Nowości
Skóra atopowa

Olejek myjący Stelatopia®

Oczyszczający olejek do skóry ze skłonnością do atopii delikatnie oczyszcza i odżywia skórę niemowląt i noworodków *, łagodząc jednocześnie uczucie podrażnienia, ściągnięcia i swędzenia. Pozostawia długotrwały film ochronny na skórze dziecka.

Jego formuła zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego, w tym Destylat oleju słonecznikowego, wyselekcjonowany ze względu na jego właściwości łagodzące.

 

* Włączając wcześniaki poza oddziałem neonatologii.

Butelka z pompką 500ml

Certyfikaty
 • Obraz
  98% składników pochodzenia naturalnego
  98% składników pochodzenia naturalnego
 • Obraz
  Przebadany Dermatologicznie
  Przebadany Dermatologicznie
 • Obraz
  Gwarancja Bezpiecznych Składników
  Gwarancja Bezpiecznych Składników
 • Obraz
  Wyprodukowano we Francji
  Wyprodukowano we Francji
Skuteczność
Obraz
Przyjazne dla skóry i środowiska
Przyjazny dla skóry i środowiska

Jeśli chodzi o mycie dziecka ze skórą skłonną do atopii, Twoim priorytetem jest unikanie jakiegokolwiek stresu skórnego. Nasz Olejek myjący został specjalnie opracowany, aby łagodzić i dbać o delikatną skórę Twojego maluszka.

Jego bezzapachowa, tłusta konsystencja delikatnie myje i otula skórę dziecka ochronnym filmem, zapobiegając wysuszeniu przez twardą wodę. Kremowa formuła naszego Olejku myjącego Stelatopia®, szybko się spłukuje, a także bardzo dobrze rozcieńcza się w wodzie, tworząc olejek do kąpieli!

Jego kluczowy składnik aktywny pochodzi z organicznych nasion słonecznika (pochodzenie: Francja). Produkt ten jest wytwarzany w naszym zakładzie w Epernon we Francji.

 

Bezpieczeństwo i skuteczność produktu

Aby zagwarantować bezpieczeństwo już od urodzenia, nasze produkty do pielęgnacji skóry Stelatopia® są opracowywane we współpracy z pracownikami służby zdrowia i testowane na wyjątkowo suchej skórze ze skłonnością do atopii.

Każdy produkt musi przejść minimum 450 testów i badań.

89%

rodziców uważa, że ​​skóra ich dzieci jest ukojona(2)

 

93%

rodziców zgadza się, że olejek pozostawia skórę ich dziedcka bardziej elastyczną, miękką i bez uczucia dyskomfortu(1)

Skuteczność potwierdzona klinicznie:

Delikatnie oczyszcza skórę: 95% (1).

Łagodzi uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry: 89% (2).

Kompensuje efekt wysuszenia z powodu twardej wody: 77% (1).

Po użyciu skóra jest bardziej elastyczna i gładka: 83% (1).

 

(1) Badanie kliniczne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na 61 dzieciach w ciągu 22 dni (samoocena).

(2) Badanie kliniczne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na 49 dzieciach ze skórą skłonną do atopii w ciągu 22 dni (samoocena).

Stosowanie
Obraz
Sposób użycia
Sposób użycia

Praktyczna butelka z pompką dozuje odpowiednią ilość oleju (bez strat!). Produkt Stelatopia® może być stosowany zarówno na ciało, jak i włosy maluszka.

 

Krok 1:

Naciśnij pompkę (tylko raz!), aby zebrać odpowiednią ilość olejku w dłoni.

Krok 2:

Wlej bezpośrednio do wanny lub wmasuj w wilgotną skórę dziecka.

Krok 3:

Delikatnie umyj ciało i skórę głowy dziecka, lekko wmasowując.

Krok 4:

Opłucz, a następnie bardzo delikatnie wysusz dziecko. Staraj się osuszać skórę czystym bawełnianym ręcznikiem (zamiast standardowego pocierania, czego należy unikać w przypadku skóry skłonnej do atopii).

Bezpieczeństwo i składniki
Najważniejsze składniki aktywne

Kluczowym składnikiem aktywnym naszej linii Stelatopia® jest Destylat oleju słonecznikowego. Składnik ten został specjalnie dobrany do skóry skłonnej do atopii, ponieważ aktywuje proces regeneracji skóry i ma udowodnione właściwości kojące.

Używamy francuskich, ekologicznych nasion słonecznika, z których pozyskujemy najbardziej odżywczą część oleju. Robimy to we własnym zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym w regionie Eur-et-Loire we Francji.

Dla wzmocnienia nawilżenia nasza formuła została połączona z Awokado Peresose®, masłem shea i gliceryną pochodzenia naturalnego.

Obraz
Najważniejsze składniki
Obraz
STELATOPIA - destylat oleju słonecznikowego
Składniki

​Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 2% to składniki, które zostały wyselekcjonowane ze względu na ich wysoką tolerancję i pozwalają na długotrwałą ochronę formuły.

Opinie
Opinie klientów
Napisz własną opinię
Opinie klientów
Napisz własną opinię