Nowości
Nowości
Chusteczki

Chusteczki BIO z organicznej bawełny z wodą

Chusteczki z bawełny organicznej nasączone wodą, wykonane w 100% z włókien naturalnych. Zawierają w 99% oczyszczoną wodę, wzbogacone organicznym aloesem, delikatnie oczyszczają skórę dziecka, pozostawiając ją ukojoną, miękką i nawilżoną.

Włókna Chusteczek są biodegradowalne i kompostowalne* w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

 

* Włókna biodegradowalne wg norm PN-EN / ISO 20200, PN-EN 14 806 i PN-EN 14045. Włókna kompostowalne: włókna naturalne i organiczne - ocena OWS.

 

 KUP TERAZ 
 KUP TERAZ - zestaw 10x60 szt. 

 

Opakowanie 60 szt.

Certyfikaty

 • 99% składników pochodzenia naturalnego
  99% składników pochodzenia naturalnego
 • Gwarancja Bezpiecznych Składników
  Gwarancja Bezpiecznych Składników
 • Eco Cert Cosmos Organic
  Eco Cert
 • BIO
  BIO
przyjazne dla skóry i środowiska

Przyjazne dla skóry i środowiska

Niezwykle miękkie chusteczki z organicznej bawełny do twarzy, dłoni i ciała maluszka, nadają się do użytku już od pierwszych dni życia*. Delikatnie oczyszczają skórę i zapewniają przyjemne uczucie świeżości. Pozostawiają skórę ukojoną, miękką i nawilżoną.

Nasza bawełna organiczna jest w 100% poddawana recyklingowi z przemysłu tekstylnego, uczestniczy w gospodarce o obiegu zamknięty, zgodnie z naszym podejściem do zapobiegania produkcji odpadów. W 100% naturalne, biodegradowalne i kompostowalne włókna.**

Opakowanie zostało zaprojektowane w sposób ekologiczny: bez dozownika, aby zmniejszyć zużycie plastiku o 47% ***, a folia zawiera do 10% plastiku pochodzącego z recyklingu.

 

* Włączając wcześniaki poza oddziałem neonatologii.

** Ulega biodegradacji zgodnie z normami PN-EN / ISO 20 200, PN-EN 14 806 i PN-EN 14 045. Kompostowalne: włókna naturalne i organiczne - ocena OWS.

*** W porównaniu z paczką z plastikowym zamknięciem.

Bezpieczeństwo i skuteczność produktu

Aby zagwarantować bezpieczeństwo od pierwszych dni życia, nasze produkty do pielęgnacji skóry są opracowywane we współpracy z pracownikami służby zdrowia i muszą przejść ponad 450 badań i testów.

100%

Rodziców uważa, że ​​chusteczki nie pozostawiają tłustego filmu na skórze dziecka(1) 

97%

Rodziców uważa, że ​​chusteczki nie wysuszają skóry(1)

Skuteczność potwierdzona klinicznie.

(1) Test użycia przeprowadzony pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na 37 dzieciach, w tym niemowlętach poniżej 3 miesiąca życia, powyżej 3 tygodni, na twarzy i dłoniach, ciele i okolicy pieluch (samoocena).

mokre chusteczki z organicznej bawełny z wodą
Sposób użycia

Chusteczki mogą być używane do pielęgnacji twarzy, ciała i okolic pieluszkowych. Format opakowania doskonale sprawdzi się w podróży.

 

Krok 1:

Wyciągnij Chusteczkę Mustela z opakowania.

Krok 2:

Ostrożnie zaklej opakowanie po użyciu, aby chusteczki pozostały wilgotne i świeże.

Krok 3:

Delikatnie oczyść twarz, dłonie, okolice pieluszkowe lub całe ciało dziecka.

Krok 4:

Nie spuszczaj chusteczek w toalecie!

Chociaż włókna chusteczek ulegają biodegradacji, rozkładają się one dłużej niż papier toaletowy, dlatego nie można ich spłukać w toalecie. W ostatnich latach jednorazowe chusteczki stały się poważnym problemem dla władz lokalnych i oczyszczalni ścieków, mogą również powodować problemy w domach, blokując rury kanalizacyjne. Fakt, że chusteczki te są wykonane w 100% z naturalnych, biodegradowalnych i kompostowalnych włókien nie oznacza, że ​​można je wyrzucać gdziekolwiek.

Najważniejsze składniki

W naszych chusteczkach znajdziesz:

 • 99% wody: 4 etapy uzdatniania wody filtrowanej, oczyszczonej i zmiękczonej.
 • Organiczny aloes: uprawiany na wyżynach Meksyku. Pochodzący z plantacji spełniających wymogi zrównoważonego handlu, a dzięki swojej zdolności do przetrwania w suchych środowiskach jest pełen wody i nie wymaga częstego podlewania.
 • 100% bawełna organiczna: wyprodukowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w procesie odpowiedzialnym społecznie i szanującym środowisko.

Produkt w 100% z bawełny organicznej, może zawierać śladowe ilości naturalnych cząstek z kwiatu bawełny. Bawełna może z czasem zmieniać kolor, bez zmiany właściwości produktu.

key ingredients
bawełna aloes woda

Składniki

COSMOS ORGANIC posiada certyfikat Ecocert Greenlife zgodnie ze standardami COSMOS. 99,8% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. 10% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznych. 91% zawartości organicznej, z wyłączeniem wody i soli. Brak składników pochodzenia zwierzęcego.

Składniki

AQUA/WATER/EAU, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SODIUM LEVULINATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CITRATE

Opinie klientów

Napisz własną opinię

Opinie klientów

Napisz własną opinię