Mustela Bébé w nowej odsłonie Sierpień 2013

Produkty Mustela Bébé od zawsze cieszą się powodzeniem: są delikatne, miękkie, pachną "małym dzieckiem" i tak często przywodzą na myśl własne wspomnienia z dzieciństwa. Podczas codziennej pielęgnacji dzieci nie można się bez nich obejść! Dzisiaj Mustela tworzy na nowo nasze ulubione kosmetyki dla dzieci : nowe produkty Mustela Bébé, jeszcze bardziej niezawodne, wydajne i naturalne, to prawdziwa rewolucja! Złożone średnio w 92 % ze składników pochodzenia naturalnego, nie zawierają parabenów, fenoksyetanolu i ftalanów, dostarczają skórze dziecka wszystkiego, czego ona potrzebuje i doskonale ją chronią.

 

Inteligentnie działające naturalne składniki aktywne

 

Sekret tej nowej ochrony? Ekskluzywny składnik naturalny pozyskany z serca natury Avocado Perseose® z owocu awokado. Ten inteligentnie działający składnik  wspomaga rozwój i dojrzewanie owocu. Posiada on zadziwiającą zdolność oddziaływania w podobny sposób zarówno w owocach, z których pochodzi, jak i na skórę: pomaga skórze wmacniać się na co dzień i i chroni bogactwo jej komórek, działając jak tarcza chroniąca przed zagrożeniami codziennego życia. A wszystko to ze skutecznością i doskonałą tolerancją.

 

Nowa ochrona, niczym nie zakłócona przyjemność.

 

Skutek: zdrowa skóra dziecka wyjątkowo skutecznie chroniona dzisiaj i na przyszłość. I zawsze ta sama przyjemność stosowania i ten sam niezrównany zapach...
Nowe produkty Mustela Bébé są dostępne od dziś we wszystkich aptekach: wypróbuj je już teraz, by zapewnić najlepszą ochronę skórze swego dziecka!

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat nowych kosmetyków z serii Mustela Bébé, przeczytaj o historii rewolucji Mustela.

Oceń artykuł

Wyślij