O nas

W trosce o Twoje dziecko i otaczający go świat ... Jako eksperci do pielęgnacji skóry niemowląt od prawie 70 lat prowadzimy badania, nieustannie starając się wyobrazić sobie najlepsze możliwe produkty pielęgnacyjne, dając pierwszeństwo składnikom naturalnego pochodzenia. Jesteśmy  zaangażowani w ochronę środowiska i naszej planety, przy jednoczesnym zachowaniu naszych wartości - wartości firmy rodzinnej, która z miłością projektuje i wytwarza swoje produkty we Francji.

Nasze gwarancje

Dbamy o bezpieczeństwo, ale przede wszystkim skuteczność naszych produktów. W naszych produktach do pielęgnacji skóry niemowląt zawsze priorytetowo traktujemy składniki naturalnego pochodzenia. Staramy się również minimalizować nasz wpływ na środowisko.

Dowiedz się więcej

Certyfikat B Corp

B Corp to pionierski i wymagający międzynarodowy certyfikat przyznawany markom o potrójnych osiągnięciach: gospodarczych, społecznych i środowiskowych, które działają z pozytywnym wpływem na społeczeństwo i środowisko.

Dowiedz się więcej

Laboratories Expanscience

Laboratorium farmaceutyczne i dermokosmetyczne ze 100% kapitałem rodzinnym, Expanscience zdobyło uznanie w dziedzinie pielęgnacji skóry niemowląt, nastolatków i kobiet w ciąży.

Dowiedz się więcej

Fundacja Mustela

Pod patronatem Fondation de France, od momentu powstania w 1982 r., Fundacja Mustela angażuje się w rozwój dziecka i rodzicielstwo na całym świecie.

Dowiedz się więcej