Avocado Perseose®

Aby chronić wyjątkowy kapitał komórkowy skóry niemowląt, Mustela pozyskała wyciąg z awokado, biomimetyczny składnik aktywny cechujący się doskonałym powinowactwem do skóry, dla optymalnej skuteczności działania oraz tolerancji.
 

Biomimetyzm
W dermokosmetyce mówimy o biomimetyźmie, kiedy jakaś substancja czynna lub składnik naśladuje lub kopiuje naturę w swej strukturze lub funkcjonowaniu. Dzięki idealnemu powinowactwu ze skórą, biomimetyczne składniki czynne cechują się tak wysokim poziomem skuteczności oraz tolerancji, jaki może zapewnić wyłącznie natura.

Mustela od zawsze pozyskuje główne składniki aktywne swych produktów z samego serca roślin. Aby chronić cenny kapitał komórkowy niemowlęcej skóry, naukowcy Musteli z Laboratoriów Expanscience wybrali awokado spośród dziesiątków innych roślin. Dzięki swej wyjątkowej wiedzy oraz umiejętnościom odnaleźli w tym owocu niezwykle rzadko występujące w naturze molekuły, których zadaniem jest wspomaganie owocu w trakcie jego rozwoju i dojrzewania. Po wyizolowaniu, oczyszczeniu i procesie koncentracji molekuły te dały początek chronionej patentem naturalnej substancji czynnej: Avocado Perseose.

 

Wyjątkowe zalety dermatologiczne

Avocado Perseose, idealnie dostosowana do potrzeb skóry niemowlęcia i noworodka, charakteryzuje się naukowo dowiedzioną skutecznością:

 

  • Wspiera rozwój funkcji bariery skóry, wzmacniając produkcję jej kluczowych elementów (protein oraz lipidów).
  • Chroni bogactwo komórkowe, działając jak tarcza ochronna dla komórek skóry w przypadku oddziaływania szkodliwych czynników.

Przebadany klinicznie, Avocado Perseose należy do nowej generacji biomimetycznych składników aktywnych: substancji czynnych pochodzenia naturalnego, które potrafią działać w doskonałej zgodności ze skórą niemowlęcia, łącząc maksymalną tolerancję ze spodziewaną skutecznością.

 

Ochrona nowej generacji dla skóry Twojego niemowlęcia

Dzięki wszystkim tym wyjątkowym zaletom, Avocado Perseose został wybrany przez Mustela jako składnik czynny nowych formuł produktów z linii Mustela Bébé. W ten sposób każda czynność pielęgnacyjna pozwoli chronić bogactwo komórkowe skóry Twojego niemowlęcia i harmonijnie wspierać jego rozwój, od dzisiaj i na przyszłość.

 

Bezpieczny i respektujący środowisko naturalne składnik aktywny

Dla Musteli poszanowanie skóry wiąże się nierozdzielnie z poszanowaniem natury: wszystkie produkty pielęgnacyjne Mustela są opracowane w taki sposób, aby zminimalizować ich wpływ na nasze środowisko. Zgodnie z tymi zasadami, Avocado Perseose jest produkowany w sposób bezpieczny i odpowiedzialny:
 

  • Owoce awokado wykorzystywane przez Mustelę pozyskiwane są w drodze produkcji farmaceutycznej poddawanej ścisłej kontroli i zorientowanej na poszanowanie bioróżnorodności. Są uprawiane zgodnie z dobrymi praktykami ochrony środowiska i posiadają gwarancję identyfikowalności.
     
Skuteczność potwierdzona klinicznie
80% markerów pierwotnych komórek jest chronionych przez Avocado Perseose podczas najsilniejszego szkodliwego oddziaływania czynników zewnętrznych.

 

 

 

Wyślij