Nowości
Nowości
Skóra atopowa - Wyrób medyczny

Krem Stelatopia® Intense

Krem Stelatopia® Intense stosowany do leczenia objawowego i łagodzenia zaczerwienienia oraz swędzenia skóry występującego w różnego rodzaju dermatozach zapalnych, w tym Atopowym Zapaleniu Skóry. Pomaga zmniejszyć objawy atopii poprzez złagodzenie zaczerwienienia i swędzenia skóry. Odpowiedni dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Bez substancji zapachowych, bez kortyzonu, bez konserwantów, bez parabenów. Krem zawiera 93% składników pochodzenia naturalnego

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą.

 

KUP TERAZ

1Wartość obliczona na podstawie normy ISO 16128

30 ml

Certyfikaty

  • 93% składników pochodzenia naturalnego
    93% składników pochodzenia naturalnego
  • 0% substancji zapachowych
    Bez substancji zapachowych
  • Przebadany Dermatologicznie
    Przebadany Dermatologicznie
Stelatopia-Intense-konsystencja

Dobry dla skóry

Krem Stelatopia® Intense łagodzi i koi podrażnioną i uszkodzoną skórę. Dzięki naturalnemu w 100% działaniu krem z Ectoiną® pomaga redukować stany zapalne i wspomaga proces regeneracji skóry. Łagodzi nawroty atopii u każdego członka rodziny. Nie zawiera kortyzonu, może być stosowany w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego atopowego zapalenia skóry oraz ostrych zaostrzeń.
Jego nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Bezpieczeństwo i skuteczność produktu

Stelatopia Intense to krem nie zawierający steroidów, stosowany do leczenia objawowego i łagodzenia zaczerwienienia i swędzenia skóry występującego w różnego rodzaju dermatozach zapalnych, w tym Atopowym Zapaleniu Skóry. Stelatopia Intense to wyrób medyczny zawierający ektoinę, naturalną cząsteczkę działającą ochronnie na komórki, która łagodzi stany zapalne i stabilizują błoną komórkową. Można go stosować do leczenia objawowego w przypadku ostrego nasilenia choroby. Odpowiedni dla niemowląt i dzieci.

Klinicznie potwierdzona skuteczność.
• Zapewnia nawilżenie skóry i naprawia barierę skórną
• Znacząco zmniejsza rozprzestrzenianie się i nasilenie atopowego zapalenia skóry
• Zmniejsza objawy atopii, takie jak swędzenie i zaczerwienienie
• Łagodzi podrażnioną i uszkodzoną skórę
• Pomaga zredukować suchość skóry (poprzez wzmocnienie nawilżenia i zmiękczenia skóry)

Bitop AG. Zapoznać się z treścią ulotki. W przypadku wątpliwości skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wyrób medyczny to produkt podlegający regulacjom, który zgodnie z rozporządzeniem posiada oznakowanie CE.
Stelatopia-Intense-uzycie
Sposób użycia

Zawsze używaj kremu Stelatopia® Intense zgodnie z instrukcją użycia. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, krem Stelatopia® Intense należy delikatnie wmasowywać dwa razy dziennie lub tak często, jak to konieczne, na podrażnione obszary skóry.

Krok 1:

Delikatnie ściśnij tubkę i nanieś krem na dłoń.

Krok 2:

Delikatnie wmasuj krem w podrażnioną skórę.

Jeśli w trakcie stosowania wystąpi pogorszenie stanu skóry lub jeśli stan skóry nie ulegnie poprawie nawet po długotrwałym stosowaniu, należy je przerwać i skonsultować się z lekarzem.

Po zużyciu zawartości tubki wyrzuć ją do odpowiedniego pojemnika do segregacji odpadów.

Nasze kluczowe składniki

Stelatopia® Intense zawiera 7% Ectoiny®, naturalnej cząsteczki chroniącej komórki, o właściwościach redukujących stany zapalne. Składnik ten chroni błony lipidowe, zmniejsza procesy zapalne wywołane czynnikami zewnętrznymi i poprawia ogólny stan skóry. Cząsteczka ta pozyskiwana jest z mikroorganizmów żyjących w ekstremalnych środowiskach (np. gejzery, słone jeziora, pustynie). Aby chronić się przed stresem środowiskowym, te mikroorganizmy wytwarzają Ectoinę®.

Krem ten zawiera także:
- Ceramidy (lipidy)
- Skwalany (składnik sebum)
- Oliwa z oliwek
- Masło shea

93% składników pochodzenia naturalnego1.

Obliczono na podstawie normy kosmetycznej ISO 16128.

Stelatopia-Intense-sklad
ektoina

SKŁAD

ECTOIN, AQUA, HYDROGENATED LECITHIN, CERAMIDE-3, SQUALANE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN CERA, CARBOMER, XANTHAN GUM, SODIUM CARBOMER, CARDIOSPERMUM HALICACABUM FLOWER/LEAF/VINE EXTRACT, GLYCINE, ALANINE, PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, GLYCERINE, HYDROXYPHENYL PROPAMIDOBENZOIC ACID

Opinie klientów

Napisz własną opinię

Opinie klientów

Napisz własną opinię