#Wskazówki dla rodziców

Niesamowite właściwości awokado

Multifunkcyjny Balsam
Uwielbiasz awokado? My również! Jak by wyglądał krem oparty na całym awokado? Bogata, kremowa, aksamitna, zielona i soczysta formuła – Tak! Multifunkcyjny Balsam z 3 ekstraktami z awokado od marki Mustela to produkt, który nie tylko kusi niezwykle przyjemną konsystencją, ale także swoimi cudownymi właściwościami, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny od 1. dnia życia.

Niesamowite właściwości awokado. Ten owoc nie tylko smakuje, ale także działa w idealnej harmonii ze skórą – zarówno Twoją jak i Twojego dziecka.

Uwielbiasz awokado? My również! Jak by wyglądał krem oparty na całym awokado? Bogata, kremowa, aksamitna, zielona i soczysta formuła – Tak! Multifunkcyjny Balsam z 3 ekstraktami z awokado od marki Mustela to produkt, który nie tylko kusi niezwykle przyjemną konsystencją, ale także swoimi cudownymi właściwościami, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny od 1. dnia życia. 

Przesuszone miejsca na twarzy i ciele? Suche dłonie, kolana, łokcie, skórki? Wypróbuj Multifunkcyjny balsam z 3 ekstraktami z awokado, który natychmiast przyniesie ukojenie przesuszonej skórze potrzebującej intensywnej regeneracji. Produkt składa się w 99,7% ze składników pochodzenia naturalnego, nie posiada substancji zapachowych, a jego formuła jest wegańska. Możesz stosować go o każdej porze dnia, na każdy obszar skóry na twarzy i ciele. Jak więc stosować ten niezwykły krem? 

  1. Jako krem na dzień dla całej rodziny

Jako balsam na suchą skórę dziecka po długiej kąpieli lub jako produkt pielęgnacyjny pod makijaż, który idealnie nawilży i wygładzi skórę. Możesz zastosować też grubszą warstwę balsamu i zostawić go jako regenerująca maseczka do twarzy. 

  1. Latem, po słońcu 

Kąpiele słoneczne, słona i chlorowana woda, piasek – to czynniki które mogą przesuszyć Twoją skórę i włosy. Po dniu spędzonym na plaży oczyść dokładnie skórę pod prysznicem, a następnie zastosuj nasz zielony krem na skórę twarzy, rąk oraz stóp aby poczuć ukojenie i przywrócić komfort i miękkości swojej skórze.

  1. Zimą, aby ochronić skórę przed niekorzystnym działaniem wiatru i mrozu

Must have na jesienno-zimowe dni. Nawet zdrowa i mocna skóra reaguje zaczerwienieniem i podrażnieniem na wiatr i mróz. Dodatkowo suche powietrze ogrzewanych pomieszczeń sprawia, że skóra w tym okresie jest mało elastyczna, szara i szorstka. Balsam z awokado przywróci i utrzyma odpowiedni poziom nawilżenia w naskórku, poprawi koloryt oraz doskonale wygładzi skórę przywracając jej zdrowy i promienny wygląd. Ten produkt zdecydowanie sprawdzi się zarówno u najmłodszych od 1. dnia życia, jak również u Ciebie. Ciesz się jesienno-zimowymi spacerami oraz sportami bez dyskomfortu, napiętej i podrażnionej skóry. 

  1. Jako krem i maseczka na noc, aby przywrócić  blask skóry

Doskonale wiesz jak ważny jest sen w regeneracji naszego organizmu. Podobnie nasza skóra w nocy intensywnie się regeneruje, dlatego po dokładnym oczyszczeniu twarzy, nałóż Multifunkcyjny balsam z awokado aby zapewnić odpowiednie nawilżenie w naskórku, zregenerować i wzmocnić barierę ochronną skóry narażoną na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych oraz aby przywrócić jej etyczność i miękkość. 

  1. Jako krem/maska do podrażnionej skóry rąk 

Skóra dłoni jest najbardziej narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych – detergenty / preparaty do dezynfekcji czy po prostu częste mycie rąk osłabia i niszczy naturalną barierę ochronną skóry. Dodatkowo w okresie jesienno-zimowym działanie niskich temperatur oraz wiatru powoduje przesuszanie, szorstkość a wręcz podrażnienia i pęknięcia. Multifunkcyjny balsam przyniesie prawdziwe ukojenie oraz zapewni komfort nawet najbardziej podrażnionej  i potrzebującej silnej regeneracji skórze dłoni. 

  1. Produkt regenerujący suche skórki 

Piękne dłonie to nasza wizytówka. Podczas nakładania kremu zwróć szczególną uwagę na suche skórki. 

  1. Krem dla dzieci od 1. dnia życia 

Suche miejsca na skórze twarzy i ciele, szorstkie plamki i podrażnienia - jeśli zauważyłaś na ciele maluszka któreś z tych objawów, sięgnij po Multifunkcyjny balsam. Ten produkt dedykowany jest dla każdego typu skóry. Przebadany pod kontrolą dermatologów i pediatrów, gwarantuje wysoką tolerancję dla skóry bardzo wrażliwej już od 1 dnia życia.