Zestaw wyprawkowy

Produkty dla noworodka od 1. dnia życia

Zestaw wyprawkowy

W trosce o przyszłych rodziców Mustela stworzyła Zestaw wyprawkowy skomponowany z najdelikatniejszych i naturalnych produktów niezbędnych na start do pielęgnacji skóry Maluszka od dnia 1. dnia życia*.

W skład zestawu wchodzi Delikatny żel do mycia ciała i włosów, Hydre Bébé mleczko do ciała, Krem 1>2>3 do przewijania, Chusteczki oczyszczające oraz nowoczesna i praktyczna torba, pasująca do każdego wózka. Torba posiada wygodne zatrzaski pozwalające na p

 

*Włączając wcześniaki poza oddziałem neonatologii

500ml, 300ml, 50ml, 70 szt.

Podobne artykuły

Obraz
advice massage detendre mini
CIĄŻA

Przygotowanie do porodu

Co zabrać na porodówkę?

Obraz
advice massage detendre mini
CIĄŻA

Przygotowanie do porodu

Poród – Jak się do niego przygotować i jak potem zadbać o Twoje zdrowie?

Obraz
advice toilette mini
NOWORODEK

Pierwsza kąpiel i pielęgnacja dziecka

Pielęgnacja noworodka w kąpieli według typu jego skóry

Z czego składają się nasze produkty?

Zawsze priorytetowo traktujemy składniki pochodzenia naturalnego. Używamy wyłącznie bezpiecznych i skutecznych składników, przekraczając znacząco wymagane przez Unię Europejską normy bezpieczeństwa, znane jako najsurowsze na świecie.

Czy znasz typ skóry Twojego dziecka?

Naukowcy Mustela udowodnili, że istnieją 4 różne typy skóry dziecka. Delikatna i miękka, sucha i szorstka, bardzo wrażliwa lub skłonna do atopii ... jaki jest typ skóry Twojego dziecka?

Piękna i doskonała, a jednak delikatna...

Od urodzenia, nawet jeśli skóra Twojego dziecka jest miękka i gładka, wymaga ona szczególnego nawilżenia i długotrwałej ochrony każdego dnia.

Przewijanie: tego będziesz potrzebować!

Przy każdej zmianie pieluszki dokładne oczyszczenie przy użyciu naturalnych produktów oraz stosowanie kremu przeciw odparzeniom to dwa kluczowe kroki dla higieny i dobrego samopoczucia dziecka.

Opinie klientów
Całkowita ocena
0.0
Napisz własną opinię