Dla mam

Sen, niezbędny w każdym wieku, jest szczególnie ważny dla dziecka. Z nami dowiesz się więcej o śnie Twego dziecka i poznasz opinie specjalistów.

4.4

W okolicach ósmego miesiąca charakter Twojego dziecka może się zmienić w nagły i spektakularny sposób. Te zmiany zachowania są normalne i nie powinny być powodem do niepokoju.

5

Upłynęło już kilka miesięcy od narodzin Twojego dziecka. Urlop macierzyński wkrótce dobiegnie końca. Będziesz musiała wrócić do pracy — z własnego wyboru lub z konieczności.

5

Ból, napady złego humoru, zaczerwienione i podrażnione pośladki. Ząbkowaniu towarzyszą liczne drobne dolegliwości, które utrudniają życie Twojego dziecka.

5

Nosząc dziecko przytulone do siebie w chuście lub nosidełku, pozwalasz mu bezpiecznie odkrywać nowy dla niego świat.

5

Aby Twoje dziecko mogło bezpiecznie odkrywać najbliższe otoczenie, niezbędne będzie wprowadzenie w Waszym domu pewnych zmian.

5

Katar, nieżyt nosa, kaszel, wysuszona skóra... W miesiącach jesiennych i zimowych Twoje dziecko jest narażone na wiele nieprzyjemnych doznań spowodowanych chłodem, wiatrem i suchym powietrzem.

4.333335

Proces ten polega na tym, aby całkowicie lub częściowo zastąpić ssanie piersi karmieniem butelką z pokarmem matki bądź mlekiem sztucznym.

4.5

Właśnie przeżyłaś jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu kobiety – narodziny dziecka. Być może postanowiłaś również, że będziesz karmić piersią, aby przedłużyć dziewięciomiesięczny okres waszej...

4.333335

Wprawdzie Twoje dziecko wciąż wygodnie siedzi w brzuchu, jednak już czas, aby z wielką przyjemnością uwić mu przytulne gniazdko, w którym wkrótce zamieszka!

5