Podaruj mi właściwą pielęgnację

Mustela gwarantuje

Mustela oferuje gamy produktów dopasowane do każdego typu skóry: normalnej, suchej, bardzo wrażliwej i skłonnej do atopii.

section-tabs-image-1.png
section-tabs-image-2.png
section-tabs-image-3.png
60 lat

Badania w dermatologii

Od ponad 60 lat Mustela, marka Laboratoires Expanscience, prowadzi programy badawcze z dziedziny dermatologii ze światowej sławy naukowcami, aby lepiej poznać skórę niemowląt, dzieci, kobiet w ciąży oraz młodych mam i tym samym odpowiedzieć na ich specyficzne potrzeby.
Mustela odkryła i potwierdziła naukowo, że od momentu narodzin dzieci mają różne typy skóry:

600

publikacji naukowych i ponad 140 zgłoszeń patentowych na świecie

Mustela prowadzi dermatologiczne programy badawcze cieszące się międzynarodowym uznaniem naukowym, które prezentowane są na najważniejszych konferencjach dermatologicznych i pediatrycznych:
          • O fizjologii skóry dziecka, od 1. dni życia, aby jak najlepiej zrozumieć jej specyficzne potrzeby
          • O atopowym zapaleniu skóry, aby lepiej zrozumieć przyczyny i mechanizmy oraz zaproponować skuteczne rozwiązania, szczególnie w kwestii profilaktyki.
          • Na temat mechanizmów interakcji między skórą a mózgiem (neurobiologia), aby zrozumieć istotną rolę skóry i rytuałów pielęgnacyjnych w rozwoju mózgu oraz motorycznym dzieci od dnia narodzin.

Skóra normalna

miękka i gładka, potrzebuje codziennego nawilżania i ochrony. Avocado Perseose®, opatentowany składnik aktywny we wszystkich produktach dla dzieci Mustela, wzmacnia barierę wilgoci skóry i utrzymuje nawilżenie. Ten potężny składnik jest biomimetyczny: działa w idealnej harmonii ze skórą dziecka.

Skóra sucha

Szorstka, a czasem łuszcząca się, ten rodzaj skóry wymaga dodatkowego odżywienia i ochrony. Cold cream ​​z gamy do skóry suchej jest nasycony woskiem pszczelim, który odżywia skórę. Po nałożeniu na skórę tworzy barierę ochronną i pomaga uszczelnić bardzo potrzebną wilgoć.

Very sensitive skin

Podatna na zaczerwienienia i podrażnienia skóra musi być ukojona i chroniona. Ekstrakt z jagody tradycyjnie stosowanej w medycynie wschodniej, Schizandra to składnik aktywny gamy do skóry bardzo wrażliwej. Ten opatentowany składnik aktywny zmniejsza zaczerwienienia i minimalizuje dyskomfort skóry.

 

Atopic-prone skin

Ten wyjątkowo suchy i swędzący rodzaj skóry wymaga uzupełnienia lipidów i ochrony. W swojej gamie do skóry atopowej Mustela zastosowała Destylat oleju słonecznikowego jako kluczowy opatentowany składnik aktywny. Uzupełnia i utrzymuje zdrową barierę ochronną skóry, zwiększając produkcję ceramidów nawet trzykrotnie.

skóra normalna żel skóra normalna żel
skóra sucha żel skóra sucha żel
skóra wrażliwa skóra wrażliwa
skóra atopowa skóra atopowa

Jaki jest typ skóry Twojego dziecka?

Odkryj także