BLOG MUSTELA

Rytuał piękna przyszłej mamy

Przyszła mama już od samego początku ciąży powinna jak najlepiej zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie. Co warto włączyć do codziennego rytuału piękna?

Zimowe spacery z maluszkiem

Często obawiamy się zimowych spacerów z niemowlakiem. Martwimy się zwłaszcza o to, czy nie zmarznie, nie przeziębi się, nie odmrozi sobie rączek albo policzków. Ten niepokój jest zupełnie naturalnym przejawem troski o maluszka i towarzyszy wielu młodym rodzicom. Tymczasem zimowe spacery mogą przynieść więcej pożytku niż szkody i – o ile pogoda na to pozwala – warto praktykować je codziennie. To doskonały sposób na wzmocnienie systemu odpornościowego dziecka, hartowanie organizmu i oczyszczenie dróg oddechowych z drobnoustrojów. Jak przygotować się do spaceru zimą?

Co pod choinkę dla maluszka i jego mamy?

Grudzień to miesiąc poszukiwań idealnych prezentów gwiazdkowych. Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, dlatego podpowiadamy, jakie prezenty gwiazdkowe wybrać dla niemowlaka oraz jego mamy. Pomysłów jest naprawdę mnóstwo i z pewnością każdy znajdzie coś interesującego. Zapraszamy do lektury!

Pogotowie rozstępowe

Przyszłe mamy znacznie bardziej niż dodatkowych kilogramów spowodowanych ciążą obawiają się rozstępów. Nic dziwnego – doskonale wiemy, że raz powstałe rozstępy nie znikną z naszego ciała. Żeby zmniejszyć ich widoczność, potrzeba wiele cierpliwości, a nierzadko też pieniędzy, ponieważ niezbędne okazuje się stosowanie zabiegów dermatologii estetycznej. Brzmi strasznie? Sprawdź, co zrobić, aby Ciebie ten problem nie dotyczył. Z pomocą przybywa nasze pogotowie rozstępowe :)

Rozstępy w ciąży – jak im zapobiegać?

Wiele kobiet zmaga się z rozstępami po ciąży. To bardzo powszechny problem – szacuje się, że dotyczy ponad połowy młodych mam.

Pages