Sekret dziecięcej skórySierpień 2013

Mustela odkrywa tajemnice dziecięcej skóry.

 

 

Skóra naszych dzieci jest delikatna i wymaga ochrony: eksperci wiedzą o tym od dawna, a nam wystarczy poczuć jej miękkość, by intucyjnie to wiedzieć. Ale ta delikatność kryje także prawdziwy skarb, którego istnienia nikt nie podejrzewał! Odkryli go badacze z Laboratoriów Expanscience Mustela po 10 latach wytrwałych poszukiwań prowadzonych we wspólpracy z największymi międzynarodowymi specjalistami.

 

Nieoczekiwane bogactwo

 

Natura tego skarbu? Cenny kapitał złożony z komórek macierzystych, prawdziwe źródło życia skóry, zapewniające jej regenerację i utrzymanie równowagi przez całe życie. Ten złożony z komórek kapitał, najpełniejszy w chwili narodzin, jest jedynym danym na całe życie. Jest przy tym niezmiernie podatny na zagrożenia codzienności, przede wszystkim podczas pierwszych lat życia... Promienie UV, wiatr, zimno, upał czy zanieczyszczenia to wyzwania stawiane skórze każdego dnia. By ustrzec przed nimi skórę naszych dzieci, należy koniecznie chronić ją już od pierwszych dni życia.

 

Nowe potrzeby, nowa ochrona!

 

Prawdziwe odkrycie dla Ekspertów... i dla wszystkich mam! Po tym fundamentalnym odkryciu pielęgnacja skóry maszych dzieci nie mogła pozostac taka sama i Mustela zdała sobie z tego sprawę. Nowe produkty Mustela Bébé, jeszcze bardziej niezawodne, skuteczne i naturalne, zaspokajają wszystkie potrzeby skóry dzieci od chwili narodzin: towarzyszą jej harmonijnemu rozwojowi i chronią bogactwo komórek, by skóra dziecka cieszyła się zdrowiem i ... przyszłością!

By dowiedzieć się więcej na temat nowych produktów Mustela Bébé, czytaj artykuł Mustela Bébé odnawia skórę. 
By dowiedzieć się więcej na temat tego niewiarygodnego odkrycia, przeczytaj o historii rewolucji Mustela

 

 

Oceń artykuł

Wyślij