Mustela Zestaw wyprawkowy

Oceń

WŁAŚCIWOŚCI: 

W trosce o przyszłych rodziców Mustela stworzyła Zestaw wyprawkowy skomponowany z najdelikatniejszych i naturalnych produktów niezbędnych na start do pielęgnacji skóry Maluszka od dnia 1. dnia życia*. W skład zestawu wchodzi Delikatny żel do mycia ciała i włosów, Hydre Bébé mleczko do ciała, Krem 1>2>3 do przewijania, Chusteczki oczyszczające oraz nowoczesna i praktyczna torba, pasująca do każdego wózka. Torba posiada wygodne zatrzaski pozwalające na przymocowanie jej do rączki dowolnego modelu wózka.

  • Delikatny żel do mycia dla niemowląt i dzieci idealny do codziennego mycia ciała i włosów już od pierwszych dni życia. (1). Zawiera Avocado Perseose®, naturalny składnik aktywny, który wzmacnia barierę skórną, nawilża i chroni bogactwo komórkowe skóry podczas każdej kąpieli.
  • Hydra Bébé® mleczko do ciała - natychmiastowo i długotrwale nawilża, wzmacnia barierę skórną i nadaje skórze jedwabistość, gładkość i miękkość. Dzięki Avocado Perseose® chroni bogactwo komórkowe skóry.
  • Krem do przewijania 1>2>3 to kompleksowa pielęgnacja okolicy pieluszkowej. Krem ZAPOBIEGA podrażnieniom i zaczerwienieniom przy każdej zmianie pieluszki, KOI podrażnienia od pierwszej aplikacji oraz długotrwale REGENERUJE skórę pod pieluszką. 98% składników pochodzenia naturalnego, brak substancji zapachowych i konserwantów gwarantują wysoką tolerancję od pierwszych dni życia*.
  • Chusteczki oczyszczająco-łagodzące 70 szt. - Oczyszczają i koją skórę dziecka już od pierwszych dni życia*. Aloes i gliceryna o właściwościach nawilżających i ochronnych łagodzą podrażnienia i koją skórę pośladków dziecka.

SKŁADNIKI I NATURALNOŚĆ: 

Bezpieczeństwo produktów Mustela gwarantowane od pierwszych dni życia:

Przetestowane pod kontrolą dermatologów i pediatrów.

Wysoka tolerancja.

Hipoalergiczne – formuły opracowane w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych.

Produkt przebadany dermatologicznie*

 

*Włączając wcześniaki poza oddziałem neonatologii.

ZOBACZ WIĘCEJ: