Jestem w ciąży

enceinte.png

Nasze porady

W Twoim brzuchu uwiła sobie gniazdko mała istotka, a Ty po raz pierwszy jesteś w ciąży! To okres obfitujący w silne, niekiedy sprzeczne emocje oraz ważny punkt zwrotny w życiu kobiety. Odtąd nie będzie już dokładnie tak samo, jak dawniej. Twoje ciało ulega stopniowym zmianom, wobec czego wymaga nowych zabiegów pielęgnacyjnych i dodatkowej uwagi. Zapoznaj się z naszymi poradami i produktami pielęgnacyjnymi, aby radośnie przeżyć okres ciąży i narodzin dziecka.

Produkty pielęgnacyjne wybrane przez nas

125 ml

Błyskawicznie chłodzi i odpręża nogi. Wzmacnia skórę i trwale eliminuje uczucie ciężkości.

Ponadto

75 ml

Poprawia jędrność skóry biustu po ciąży i karmieniu. Modeluje biust.

Wiadomości o Mustela

Image

Mustela odkrywa tajemnice dziecięcej skóry.

 

 

Skóra naszych dzieci jest delikatna i wymaga ochrony: eksperci wiedzą o tym od dawna, a nam wystarczy poczuć jej miękkość, by intucyjnie to wiedzieć. Ale ta delikatność kryje także prawdziwy skarb, którego istnienia nikt nie podejrzewał! Odkryli go badacze z Laboratoriów Expanscience Mustela po 10 latach wytrwałych poszukiwań prowadzonych we wspólpracy z największymi międzynarodowymi specjalistami.

 

Nieoczekiwane bogactwo

 

Natura tego skarbu? Cenny kapitał złożony z komórek macierzystych, prawdziwe źródło życia skóry, zapewniające jej regenerację i utrzymanie równowagi przez całe życie. Ten złożony z komórek kapitał, najpełniejszy w chwili narodzin, jest jedynym danym na całe życie. Jest przy tym niezmiernie podatny na zagrożenia codzienności, przede wszystkim podczas pierwszych lat życia... Promienie UV, wiatr, zimno, upał czy zanieczyszczenia to wyzwania stawiane skórze każdego dnia. By ustrzec przed nimi skórę naszych dzieci, należy koniecznie chronić ją już od pierwszych dni życia.

 

Nowe potrzeby, nowa ochrona!

 

Prawdziwe odkrycie dla Ekspertów... i dla wszystkich mam! Po tym fundamentalnym odkryciu pielęgnacja skóry maszych dzieci nie mogła pozostac taka sama i Mustela zdała sobie z tego sprawę. Nowe produkty Mustela Bébé, jeszcze bardziej niezawodne, skuteczne i naturalne, zaspokajają wszystkie potrzeby skóry dzieci od chwili narodzin: towarzyszą jej harmonijnemu rozwojowi i chronią bogactwo komórek, by skóra dziecka cieszyła się zdrowiem i ... przyszłością!

By dowiedzieć się więcej na temat nowych produktów Mustela Bébé, czytaj artykuł Mustela Bébé odnawia skórę. 
By dowiedzieć się więcej na temat tego niewiarygodnego odkrycia, przeczytaj o historii rewolucji Mustela