Jestem mamą

maman.png

Nasze porady

Po dziewięciu miesiącach spędzonych w łonie matki dziecko przychodzi na świat i staje się członkiem rodziny. W nadchodzących dniach i miesiącach będziecie poznawać siebie coraz lepiej, aby nawiązać silne więzy oparte na miłości i czułości. Każdego dnia Twój maluszek wymaga licznych zabiegów pielęgnacyjnych, które dodatkowo zacieśniają wasze relacje. Wprawdzie większość czasu poświęcasz teraz dziecku, jednak nie zapominaj o sobie! Znajdź chwilę, aby odzyskać pełnię sił po okresie ciąży i po porodzie. Starannie organizuj sobie wolny czas. Odkryj wybrane przez nas produkty i zapoznaj się z poradami, które ułatwią codzienne obowiązki w tym niezwykle ważnym okresie.

Produkty pielęgnacyjne wybrane przez nas

Spray 100 ml

Nawilżający i kojący olejek do masażu dla niemowląt i dzieci. Przyjemny preparat pielęgnacyjny do masażu poprawiający samopoczucie, do stosowania już od pierwszych dni życia (1).

Butelka z pompką 300 ml, 500 ml

Płyn PhysiObébé zmienił nazwę na Woda oczyszczająca bez spłukiwania. Łagodna woda oczyszczająca bez spłukiwania dla niemowląt i dzieci, do twarzy i pośladków, przeznaczona do stosowania od pierwszych dni życia (1) (woda micelarna do mycia dla niemowląt i dzieci).

Butelka 200 ml, butelka z pompką 500 ml, 750 ml

Delikatny żel do mycia dla niemowląt i dzieci idealny do codziennego mycia ciała i włosów już od pierwszych dni życia. (1). Zawiera Avocado Perseose®, naturalny składnik aktywny, który wzmacnia barierę skórną, nawilża i chroni bogactwo komórkowe skóry podczas każdej kąpieli

Ponadto

Tubka 40 ml

Nawilżający krem do twarzy dla dzieci i niemowląt, przeznaczony do stosowania od pierwszych dni życia (1).

Ponadto

Tubka 50 ml, 100 ml

Kompleksowa pielęgnacja okolicy pieluszkowej: ZAPOBIEGA podrażnieniom i zaczerwienieniom przy każdej zmianie pieluszki KOI od pierwszej aplikacji REGENERUJE nieustannie

Wiadomości o Mustela

Image

Produkty Mustela Bébé od zawsze cieszą się powodzeniem: są delikatne, miękkie, pachną "małym dzieckiem" i tak często przywodzą na myśl własne wspomnienia z dzieciństwa. Podczas codziennej pielęgnacji dzieci nie można się bez nich obejść! Dzisiaj Mustela tworzy na nowo nasze ulubione kosmetyki dla dzieci : nowe produkty Mustela Bébé, jeszcze bardziej niezawodne, wydajne i naturalne, to prawdziwa rewolucja! Złożone średnio w 92 % ze składników pochodzenia naturalnego, nie zawierają parabenów, fenoksyetanolu i ftalanów, dostarczają skórze dziecka wszystkiego, czego ona potrzebuje i doskonale ją chronią.

 

Inteligentnie działające naturalne składniki aktywne

 

Sekret tej nowej ochrony? Ekskluzywny składnik naturalny pozyskany z serca natury Avocado Perseose® z owocu awokado. Ten inteligentnie działający składnik  wspomaga rozwój i dojrzewanie owocu. Posiada on zadziwiającą zdolność oddziaływania w podobny sposób zarówno w owocach, z których pochodzi, jak i na skórę: pomaga skórze wmacniać się na co dzień i i chroni bogactwo jej komórek, działając jak tarcza chroniąca przed zagrożeniami codziennego życia. A wszystko to ze skutecznością i doskonałą tolerancją.

 

Nowa ochrona, niczym nie zakłócona przyjemność.

 

Skutek: zdrowa skóra dziecka wyjątkowo skutecznie chroniona dzisiaj i na przyszłość. I zawsze ta sama przyjemność stosowania i ten sam niezrównany zapach...
Nowe produkty Mustela Bébé są dostępne od dziś we wszystkich aptekach: wypróbuj je już teraz, by zapewnić najlepszą ochronę skórze swego dziecka!

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat nowych kosmetyków z serii Mustela Bébé, przeczytaj o historii rewolucji Mustela.