Nasze produkty

Od ponad 60 lat Mustela® oferuje bezpieczne i innowacyjne produkty, które chronią i zachowują zdrowie najbardziej delikatnej skóry niemowląt i dzieci, jak również przyszłych i młodych mam. Innowacyjna, bezpieczna, wydajna i zawsze bardziej naturalna pielęgnacja z Mustela sprawia, że jest to chwila przyjemności, budowania więzi i pozytywnych emocji.

 • PRODUKTY DLA MAM

  Produkty pielęgnacyjne dla przyszłych i młodych mam - Mustela Maternité

  By pomóc Ci zachować piękno Twojej skóry i pozwolić na pełną radość z macierzyństwa Mustela Maternité prezentuje pierwszą, kompletną gamę produktów zaprojektowanych specjalnie z myślą o skórze przyszłych i młodych mam.

 • MOJE DZIECKO

  Skóra normalna - Skóra normalna

  Kompletna gama produktów do oczyszczania, kąpieli i pielęgnacji, zaprojektowana z myślą o delikatnej skórze niemowląt i dzieci. Dzięki Avocado Perseose® , opatentowanemu składnikowi pochodzenia naturalnego, te produkty pielęgnacyjne chronią kapitał komórkowy i barierę skóry noworodków(1). To produkty hipoalergiczne (2), łączące w sobie wysokie bezpieczeństwo i tolerancję oraz wyjatkową przyjemność stosowania. (1) Uwzględniając wcześniaki po opuszczeniu oddziału neonatologicznego. (2) Opracowane aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych.

 • Skóra sucha - Skóra sucha

  Gama produktów opracowana by dogłębnie odżywiać naskórek niemowląt i dzieci o skórze suchej, od dnia narodzin(1). Receptury bogate w składniki odżywcze, o przyjemnej konsystencji, pomagają przywrócić barierę ochronną skóry i chronić ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zapewniając miękkość i komfort. (1) Uwzględniając wcześniaki po opuszczeniu oddziału neonatologicznego.

 • Skóra atopowa - Skóra atopowa

  Stelatopia® to produkty do higieny i pielęgnacji, opracowane specjalnie by koić i uzupełniać lipidy w skórze atopowej niemowląt i dzieci. Ich skuteczność i wysoka tolerancja od dnia narodzin(1) zostały udowodnione klinicznie, pod kontrolą dermatologów i pediatrów. (1) Uwzględniając wcześniaki po opuszczeniu oddziału neonatologicznego.

 • Specyficzne potrzeby skóry - Specyficzne potrzeby skóry

  Opracowane przez naukowców Mustela®, produkty gamy Stelatria® pomagają ukoić i zregenerować miejscowe podrażnienia skóry: ukąszenia owadów, ślady po ospie wietrznej, otarcia. Wypryski znikają, a skóra dziecka odzyskuje komfort i miękkość.

 • Przewijanie - Przewijanie

  Mustela® oferuje specjalistyczne i skuteczne produkty do pielęgnacji okolicy pieluszkowej, o wysokiej tolerancji, które można bezpiecznie stosować podczas każdego przewijania.

 • Ochrona przeciwsłoneczna - Ochrona przeciwsłoneczna

  Gama do ochrony przeciwsłonecznej Mustela® to produkty hipoalergiczne, o wysokiej tolerancji.. Zapewniają ochronę przeciw promieniowaniu UVA (PPD 25) i UVB (SPF 50+) oraz zachowują bogactwo komórkowe delikatnej skóry niemowląt i dzieci.

 • Musti® pielęgnacyjna woda perfumowana - Musti® pielęgnacyjna woda perfumowana

  Aby bezpiecznie nadać zapach skórze, pościeli lub ubrankom Twojego dziecka, od dnia narodzin możesz spryskiwać je tą pozbawioną alkoholu pielęgnacyjną wodą perfumowaną, dedykowaną delikatnej skórze niemowląt i dzieci.