BLOG MUSTELA

Jak pielęgnować skórę zimą? Poznaj najważniejsze wskazówki

Twoja skóra zimą jest narażona na szkodliwe działanie wielu czynników. Niskie temperatury, mroźny wiatr, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach – wszystko to sprawia, że staje się ona przesuszona i skłonna do podrażnień.

Jesteś pewna, że wiesz jak zadbać o skórę swojego maluszka? Zachęcamy do zapoznania się z naszym zbiorem wiedzy na ten temat!

Czy wiesz jak właściwie zadbać o skórę Twojego maluszka? Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na ten temat. Wychodząc naprzeciw licznym wątpliwościom i obawom młodych rodziców, przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji dotyczących pielęgnacji niemowlęcej skóry.

Czerwone i białe rozstępy - Czym się od siebie różnią? Czy trzeba je leczyć na różne sposoby?

Przyszłe mamy bardzo często obawiają się niechcianych pamiątek po ciąży, czyli rozstępów. Czy można ich uniknąć? Jak walczyć ze świeżo powstałymi pasmami? Czy da się zmniejszyć widoczność starych blizn? Zapraszamy do lektury!

Na ferie z dzieckiem – Co będzie niezbędne, aby zadbać o jego zdrowie? Czego nie może zabraknąć?

Zimowe miesiące to czas rodzinnych wyjazdów, głównie w góry. Przed Wami pierwsze ferie z dzieckiem? Co powinniście zabrać, aby żadna nieprzewidziana sytuacja nie była Wam straszna?

Codzienna pielęgnacja skóry - czyli jak nie pozwolić rozstępom wrócić

Posiadasz rozstępy będące pamiątką po okresie dojrzewania, odchudzaniu albo pierwszej ciąży? Planujesz powiększenie rodziny i obawiasz się, że tym razem też pojawią się na Twoim ciele? Wcale nie musi tak być! Sprawdź co zrobić, aby rozstępy już nie wróciły.

Pages