BLOG MUSTELA

28.06.17

Sposoby na opuchnięte nogi w ciąży

Spuchnięte łydki i stopy, uczucie ciężkości nóg – te ciążowe dolegliwości mogą powodować znaczny dyskomfort i skutecznie popsuć dzień. Latem są jeszcze bardziej uciążliwe, ponieważ upał dodatkowo potęguje zmęczenie i wzmaga opuchliznę. Na szczęście istnieje wiele sposobów na poprawę Twojego samopoczucia. Sprawdź, jak złagodzić powstałe obrzęki.

3 kroki do jędrnej skóry po ciąży

Kondycja Twojej skóry po ciąży może pozostawiać wiele do życzenia. Przede wszystkim jest jej za dużo, a dodatkowo jest pozbawiona jędrności, często również przesuszona. To zupełnie normalne – w ostatnich miesiącach w Twoim organizmie zaszło mnóstwo zmian.

Kocyk dla dziecka - jak wybrać odpowiedni, a potem najlepiej wykorzystać?

Kocyk to jeden z podstawowych elementów wyprawki dla maluszka. Jednak jego zakup nie jest, wbrew pozorom, prostą sprawą. Jak wybrać taki, który będzie bezpieczny, praktyczny i posłuży dziecku przez długi czas?

Jak uniknąć odparzeń pieluszkowych wiosną i latem?

Odparzenia pieluszkowe to częsta przypadłość wśród niemowląt. Ryzyko ich wystąpienia zwiększa się w okresie wiosenno-letnim, ponieważ upały sprzyjają różnego rodzaju problemom ze skórą. W jaki sposób radzić sobie z powstałymi odparzeniami i jak skutecznie im zapobiegać?

Infekcje intymne u dziewczynek – skąd się biorą?

Infekcje intymne są zazwyczaj uznawane za problem, który dotyczy dorosłych kobiet. Tymczasem mogą przytrafić się bardzo małym dziewczynkom, a nawet niemowlętom. Jakie objawy świadczą o tym, że coś jest nie w porządku? Czym spowodowane są infekcje i jak sobie z nimi radzić?

Pages